Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego jest wywieszona na tablicy informacyjnej przy sekretariacie szkoły.Rekrutacja do oddziału "0"

Dzieci, które uczęszczają w tym roku szkolnym do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole, będą w klasie pierwszej w tych samych grupach.


Rodziców kandydatów prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego szkoły podstawowej w systemie informatycznym w nieprzekraczalnym terminie do 20 marca 2019 roku do godziny 16.00.

W tym roku, nabór, we wszystkich szkołach do oddziału "0" oraz potwierdzenie woli, będzie odbywał się drogą elektroniczną pod adresem:  http://mlawa.przedszkola.vnabor.pl  -> potwierdzenie woli


Kandydat, którego rodzice nie potwierdzą woli przyjęcia, nie będzie przyjęty do szkołyRekrutacja do klasy I  (wypełnij potrzebne dokumenty)

Rodziców kandydatów prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia do klasy pierwszej szkoły podstawowej w postaci pisemnego oświadczenia i dostarczenie do sekretariatu szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 20 marca 2019 roku do godziny 16.00.


Wzór oświadczenia można pobrać na stronie szkoły  lub wypełnić w sekretariacie szkoły.

Plików:
Oswiadczenie woli SP3 Popularne
Data 2019-03-15 Wielkość pliku 69.64 KB Pobierz 123 Pobierz


Kandydat, którego rodzice nie potwierdzą woli przyjęcia, nie będzie przyjęty do szkoły


Zarzdzenie Nr 13 2019 Burmistrza Miasta Mawa Popularne

w sprawie określenia wzoru zgłoszenia do klasy I dziecka zamieszkałego w obwodzie publicznej szkoły podstawowej oraz wzoru wniosku o przyjęcie do klasy I dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły podstawowej, dla których organem prowadzącym jest Miasto Mława.

Data 2019-01-24 Wielkość pliku 186.51 KB Pobierz 104 Pobierz

ZGLOSZENIE DZIECKA DO KL. I SZKOLY PODSTAWOWEJ Z OBWODU SZKOLY Popularne

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KL. I SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z OBWODU SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Data 2019-01-24 Wielkość pliku 208.77 KB Pobierz 120 Pobierz

ZGLOSZENIE DZIECKA DO KL. I SZKOLY PODSTAWOWEJ SPOZA OBWODU Popularne

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KL. I SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPOZA OBWODU SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Data 2019-01-24 Wielkość pliku 379.06 KB Pobierz 104 Pobierz


Szanowni Państwo,
rusza rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 3 na rok szkolny 2019/2020. Poniżej przedstawiamy Państwu dokumenty, z którymi należy się zapoznać i wypełnić odpowiednie formularze i załączniki. Wypełnione dokumenty należy złożyć w odpowiednim terminie w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3.
Podane terminy są OSTATECZNE. Nie ma możliwości złożenia wniosków w późniejszym terminie.

Poniżej przedstawiamy Państwu informacje związane z rekrutacją:

Dyrektor SP3 w Mławie

 


Droga Mamo, Drogi Tato

Wasze dziecko przez najbliższe kilka lat ma możliwość spędzenia większości czasu w naszej jakże kolorowej szkole. To jakim będzie człowiekiem, czy będzie chciało pogłębiać swoją wiedzę, rozwijać talenty, pokonywać trudności, zależy przede wszystkim od Was kochani rodzice. To ważna decyzja. Chcielibyśmy zachęcić Państwa aby przy podejmowaniu tej ważnej decyzji zapoznać się z ofertą Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie poprzez stronę internetową www.sp3.mlawa.pl lub odwiedzić nas każdego dnia.

Każde wasze dziecko, które powierzycie wykwalifikowanej kadrze będzie miało możliwość rozwijania swoich pasji, zarówno artystycznych, jak i naukowych a także sportowych. Nasi już mali uczniowie jak i ci starsi odnoszą sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych na szczeblach: miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Drodzy Państwo, warto nam zaufać. Mamy doświadczenie i dobrze wiemy, jak kształcić i wychowywać dzieci, by w pełni rozwinęły swoje zdolności w przyjaznej i bezpiecznej szkole. U nas tradycję uzupełnia nowoczesność i innowacyjność. To dobre, twórcze połączenie! Szanowni Rodzice, wierzymy, że dokonacie dobrego wyboru.

Drogi Rodzicu jeśli chcesz:

 • by Twoje dziecko uczyło się w małej klasie – około 20 osobowej, chodziło na jedną zmianę,
 • korzystało z najnowocześniejszej technologii informatyczno – interaktywnej osiągając wysokie wyniki w nauce,
 • zamiast komórki wolny czas podczas przerw spędzało przy grach i zabawach ruchowych,
 • brało aktywny udział w życiu szkoły,
 • poszerzało swoje wiadomości poprzez wycieczki połączone z zabawą w laboratoriach, eksperymentach,
 • uczestniczyło w zajęciach dodatkowych ze wszystkich przedmiotów,
 • wyjeżdżało na narty, biwaki, na których poznaje się nowych kolegów i koleżanki,
 • jadło pyszny, przygotowywany na miejscu ciepły posiłek,
 • miało zapewnioną pomoc psychologa, pedagoga, logopedy,

  to zapraszamy do SP3.

Zdobyliśmy certyfikaty: jako szkoła, lub jako nauczyciele...

Back to top