Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Zajęcia pozalekcyjne prowadzone są z wielu przedmiotów:

  • koła zainteresowań,
  • pomoc w nauce w formie konsultacji,
  • zajęcia sportowe (SKS),
  • zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego.

Zajęcia pozalekcyjne  dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Imię i nazwisko nauczyciela

rodzaj zajęć

dzień tygodnia

godzina

B. Błaszkiewicz

Zajęcia logopedyczne

Poniedziałek

12.00-12.45

B. Błaszkiewicz

Zajęcia logopedyczne

czwartek

13.00-13.45

K. Dziubińska

Zajęcia logopedyczne

Środa

8.00-8-45

K. Dziubińska

Zajęcia logopedyczne

Poniedziałek

12.35-13.20

K. Dziubińska

Zajęcia logopedyczne

Wtorek

12.35-13.20

 

Razem 5 godzin

   

A. Zbrzyska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

wtorek

8.00-8.45

A. Zbrzyska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa

14.35-15.20

A. Zbrzyska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa

13.45-14.30

A. Zbrzyska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Czwartek

14.35-15.20

E. Załoga

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Czwartek

13.45-14.30

I. Cieślińska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek

14.35-15.20

I. Cieślińska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

piątek

14.35-15.20

E. Czerwińska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa

11.50-12.35

E. Czerwińska

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

czwartek

12.35-13.20

 

Razem 9

   

E. Kowalska

Zajęcia rewalidacyjne

środa

11.50 – 12.50

E. Kowalska

Zajęcia rewalidacyjne

Piątek

11.50 – 12.50

J. Bukowska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

środa

14.30-15.15

B. Hyndle Krokowska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

wtorek

14.35-15.20

A. M. Lis Dzięgielewska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

czwartek

14.35-15.20

A. Karczmarczyk

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

poniedziałek

14.35-15.20

D. Zabłocka

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polski

środa

8.00-8.45

Dziubińska Katarzyna

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polski

poniedziałek

8.00-8.45

Marta Rejniak

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polski

Piątek

14.35- 15.20

K. Cechowska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Wtorek

14.35- 15.20

J. Wydra

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii

Wtorek

14.35- 15.20

J. Szulc

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek

11.50- 12.35


Wykaz zajęć dodatkowych (koła) w roku szkolnym  2017/18, I semestr

Imię i nazwisko nauczyciela

rodzaj zajęć

dzień tygodnia

godzina

Szkoła

J. Kesling

Zajęcia na basenie

Poniedziałek

14.30-16.00

Gim

D. Sulwirska

Zajęcia na basenie

Poniedziałek

14.30-16.00

Gim/SP

A. Dłubisz

Zajęcia na basenie

Poniedziałek

14.30-16.00

Gim

A. Dłubisz

Zajęcia na basenie

Poniedziałek

16.00- 17.30

Gim

D. Zabłocka

Koło rozwijające zainteresowania i kreatywność uczniów z j. polskiego

Poniedziałek

8.00 – 8.45

SP

J. Szulc

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Czwartek

11.50- 12.35

SP

O. Pawłowska Duchna

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

poniedziałek

11.50- 12.35

SP

Zdobyliśmy certyfikaty: jako szkoła, lub jako nauczyciele...

Back to top