Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Sukcesy uczniów w konkursach w  roku szkolnego 2017/2018

Są to TYLKO wybrane osiągnięcia naszych uczniów!

Oskar Karwiński  kl. 3d

  • Finalista Konkursu Polonistycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Finalista Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Udział w etapie rejonowym Konkursu z języka Angielskiego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Udział w etapie rejonowym Konkursu Historycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Martyna Michalska kl. 7a

  • Wyróżnienie Ogólnopolskim konkursie plastyczno-fotograficznym  "Jakie znamy zawody" organizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Daniel Jędrzejewski kl. 2b

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny",
  • Laureat w Powiatowym konkursie "Młody Matematyk".

Oliwia Olbryś kl. 3a

  • Udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursie pod hasłem "Habemus papam: Jan Paweł II – papież przełomów" organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty,
  • Laureatka w Powiatowym Konkursie "Bezpieczni w sieci".

Julia Pinczewska kl. 3a

  • Laureatka w Powiatowym Konkursie „Bezpieczni w sieci”.

Wiktoria Telus kl. 3a

  • Udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursie pod hasłem "Habemus papam: Jan Paweł II – papież przełomów"  organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty,
  • Laureatka w Powiatowym Konkursie "Bezpieczni w sieci".

Dariusz Włodarski kl. 2a

  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Bezpieczni w sieci".

Natalia Pośpiech kl. 2a

  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Bezpieczni w sieci".

Zuzanna Bąk l. 2a

  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie 'Bezpieczni w sieci".

Magdalena Ciesielska kl. 2a

  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Bezpieczni w sieci".

Gabriela Goschorska 2e

  • III miejsce w biegu na 300 m w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA.

Sukcesy uczniów w konkursach w  roku szkolnego 2016/2017

Kinga Sobotka kl. 3e

  • Udział w finale Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Historycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Laureatka Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z j. angielskiego
  • I miejsce w Miejskim  konkursie językowym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Oliwia Olbryś kl. 2a

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Papieskiego dla Gimnazjalistów "Trzy  matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża" zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Wiktoria Telus kl. 2a

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Papieskiego dla Gimnazjalistów "Trzy  matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża"  zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Natalia Skowrońska kl. 3e

  • I miejsce w I Przeglądzie  Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Weronika Sęczkowska kl. 3e

  • I miejsce w I Przeglądzie  Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie

Daniel Jędrzejewski kl. 1b

  • Laureatwpowiatowymkonkursie „Młody Matematyk” zorganizowanym przez PODN w Mławie
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Małgorzata Krajewska kl. 2d

  • Laureatka w konkursie „Młody Matematyk”  zorganizowanym przez PODN w Mławie
  • I miejsce w I Przeglądzie Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie

Dagmara Pawłowska kl. 3b

  • Grand Prix w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym z języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Oskar Karwiński kl. 2d

  • I miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”
  • III miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Ewelina Wilk kl. 3c

  • I miejsce Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Klaudia Rudzińska kl.1b

  • I miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Natalia Balcerowska kl. 2d

  • II miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków Narodowych”
  • Wyróżnienie  w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek H. Rudnickiej”

Zuzanna Kraśniewska kl. 2c

  • II miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Kamila Żabowska kl. 2d

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”

Sylwia Węgierska kl. 2c

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”

Andżelika Potrzebska kl. 2c

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”

Izabela Waśniewska kl. 2a

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dominika Rutkowska kl. 2a

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Aleksandra Śliwczyńska kl. 2a

  • Wyróżnienie  w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Katarzyna Ciesielska kl. 2a

  • II miejsce  w Miejskim Konkursie Wielkanocnym pod hasłem „Mławska Palma Wielkanocna”

Lena Zasina kl. 2c

  • I miejsce  w konkursie plastycznym  „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”
  • II miejsce  Powiatowym  konkursie plastycznym im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej

Wiktoria Krużmanowska kl. 2c

  • wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”

Aleksandra Żurek kl.2d

  • Wyróżnienie Wojewódzkim  konkursie plastycznym „Bohaterowie książek
    H. Rudnickiej”

Krystian Kołakowski kl. 2d

  • II miejsce w Międzygimnazjalnym  konkursie  czytania  w j. angielskim „Rozkochaj się w literaturze angielskiej”


Laureaci i finaliści

Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnego 2015/2016

Jakub Zimolzak kl. 3c

• Finalista w Konkursie Przedmiotowym z biologii

Ava Zuzanna Dzięgielewska kl. 3b

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

• III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

• nagroda publiczności w 32 Festiwalu Poezji, Prozy i Piosenki Francuskich w Nidzicy

• wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Panda z j. angielskiego

Magdalena Struzik 3a

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Oliwia Myśliwczyk 1d

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dominik Kaźmierczak 1d

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dawid Krystkiewicz kl. 1d

• II miejsce w Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Julia Ostrowska 2e

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

• I miejsce w Konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”

• II miejsce w Konkursie na logo Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława

Alicja Redzyńska 1d

• III miejsce - XIV Powiatowy konkurs ekologiczny „Szlakiem parków narodowych”

Julita Grabek 1d

• III miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dawid Jabłonowski 3c

• Grand Prix w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Weronika Rykowska 3c

• I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym

Wiktoria Wojtyra kl. 3d

• II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym

Mateusz Kuczmarski kl. 3c

• III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym

Bakuła Sylwia kl. 2b

• II miejsce w Powiatowym Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Piotr Wolski 2b

• II miejsce w Powiatowym Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Oliwia Krokowska 3d

• I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Karolina Napierska kl. 3d

• wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Wiktoria Telus kl. 1a

• laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II „ Olimpus”

Oliwia Olbryś kl. 1a

• laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II „ Olimpus”

Patrycja Komajda kl. 2d

• wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek

H. Rudnickiej”

Olga Nowicka kl. 2c

• wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek

H. Rudnickiej”

• II miejsce w Powiatowym konkursie plastyczny im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej

Małgorzata Krajewska kl. 1d

• wyróżnienie w Konkursie „Młody Matematyk”

Julia Śmigielska kl. 2e

• wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”

Oskar Karwiński kl. 1d

• I miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie czytania w j. angielskim

Kinga Sobotka kl. 2e

• III miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie czytania w j. angielskim

Jonasz Kuciejczyk kl. 1d

• III miejsce w Konkursie na logo Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława


Największe sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2014/2015

Patrycja Grudzińska kl. Ia
1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Szkoła zawodowa – mój wybór” zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej
Tomaszewska Kinga kl. IIIf
laureatka w Ogólnopolskim konkursie historycznym im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy" zorganizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie
Patrycja Grudzińska kl. Ia i Oliwia Krokowska kl. II d
laureatki w wojewódzkim konkursie „Człowiek – najlepsza inwestycja” zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
Wolski Piotr kl. IB i Breński Dominik kl. IIe
wyróżnienie w konkursie „Poezja księdza Jana Twardowskiego” – kategoria rapowanie w ramach projektu pt „Odejść na zawsze, by stale być blisko…” zorganizowanym przez Fundację „Bo warto” pod patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej oraz Komitetu Honorowego na czele z kard. Kazimierzem Nyczem a także patronem medialnym TVP oraz PR.
Pawłowska Dagmara kl. Ib
laureatka w powiatowym konkursie „Młody matematyk”
Rymarski Mateusz kl. Ib
wyróżnienie w powiatowym konkursie „Młody matematyk”


Rok szkolny 2009/2010

Konkurs wiedzy ekonomicznej „ Wiem, więc myślę ekonomicznie”
I -  miejsce –Dominika Siemianowska klasa III d
III -  miejsce –Agata Grudzińska – klasa III a

Konkurs historyczny „ Co kryją  w sobie mazowieckie dworki … ?”
I miejsce –Klaudia Cechowska klasa II d

Powiatowy  konkurs „ Młody Matematyk”
Laureaci  - Klaudia Cechowska klasa II d, Dominika Siemianowska klasa II d

Wyróżnienia :
Paweł Stęmpliński  -  klasa IId
Julia Frydrych  - klasa II g
Mateusz Rogalski – klasa II g

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Wyróżnienie - Paweł Stęmpliński z klasy IId, Julia Fydrych i Mateusz Rogalski z klasy IIg,

VIII edycja konkursu powiatowego „Szlakiem polskich parków narodowych”
Grand Prix - Natalia Wydurska  klas IIIf
II – miejsce - Sandra Witkowska, Agata Bąk, Konrad Jeromin z klasy Ie,
Wyróżnienia : – Bartosz Majewski z klasy Id, Patrycja Stolarska i Daria Foks z klasy Ie.

Ogólnopolski Konkurs  Języka Polskiego „Olimpus”
Laureatka – Magdalena Lisiewska klasa I b

Ogólnopolski Konkurs  „Jan Paweł II „Olimpus”
Laureatki - Milena Dłubisz , Oktawia Banaś , Monika Kieglerska i Julia Frydrych klasa II g

Olimpiada przedmiotowa „Olimpu” -  sesja wiosenna
Laureat z fizyki -  Mateusz Rogalski klasa  IIg,
Laureaci z matematyki:  - Olaf Jabłonowski  klasa II d, Paweł Stępiński klasa II d, Dominika Siemianowska klasa II d, Magda Kuman klasa II d, Mateusz Rogalski  klasa II g, Krystian Dudek klasa II g, Filip Żebrowski klasa II g

II Turniej Wiedzy Ekonomicznej
II miejsce w kategorii zespół - Kinga Bym , Marta Rzemieniewska , Patrycja Pawłowska – klasa III d

Ogólnopolski Konkurs Poezji, Prozy i piosenki Francuskiej 
II miejsce – Agata Grędzińska  klasa II a

Konkurs plastyczno-przyrodniczym: EKOOBRAZY pod hasłem „ Mazowsze północne pędzlem malowane”.
ΙΙ miejsce – Dominika Bućko klasa III d
Wyróżnienia – Jakub Galas klasa III g, Magdalena Bęcławska klasa III d, Anita Dziembowska, Ewelina Rogowska klasa III e

Konkurs plastyczny „ Nie bądź klownem - nie bierz narkotyków ”
Laureatki – Patrycja Pawłowska i Maria Tokarska klasa III d

Konkurs plastyczny zorganizowany przez władze miasta „Najładniejsza kartka od burmistrza”
Wyróżnienie – K. Błaszkiewicz klasa III e 

Konkurs plastyczny ,,Szopka noworoczna” i ,, Anioł dobrej nowiny”
I miejsce - Dominika Siemianowska klasa III d

VII Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Motyle i ważki w Polsce”
II miejsce - Karolina Piekarska  klasa III g
III miejsce - Wioletta Wójcik  klasa Iii
Wyróżnienia - Jan Tokarski z Id oraz Ewelina Rogowska z IIf, Monika Szpakut z IIId, Monika Gosik z IId

Mistrzostwo Polski Kick-boxing w wersji full kontakt - Milena Matyga
II miejsce w Mistrzostwach Polski Kick-boxing w wersji light  contact - Milena Matyga
II miejsce w Mistrzostwach Polski Kick-boxing w wersji light  contact i III miejsce w Mistrzostwach Polski w wersji full contact - Angelika Fijałkowska
II miejsce w Mistrzostwach Polski Kick-boxing w wersji light  contact i I miejsce w wersji full contact - Krystian Bielski

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców – II miejsce

Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym   dziewcząt – I miejsce

Mistrzostwa Rejonu w piłce koszykowej chłopców – III  miejsce

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych -   III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym chłopców – II miejsce

Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym chłopców – III miejsce

 

Rok szkolny 2010/2011

Konkurs fizyczny – udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikował się uczeń klasy IIIg Mateusz Rogalski

Konkurs matematyczny – udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie: Julia Fydrych i Mateusz Rogalski z klasy IIIg oraz Dominika Siemianowska, Maria Tokarska i Paweł Stęmpliński z klasy IIId

Konkurs polonistyczny – udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikowała się uczennica:  Magdalena Lisiewska klasa II b

Konkurs Mazowieckiego kuratora Oświaty „Hieronymus”- udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie: Milena Dłubisz, Ewelina Rogowska, Maria Tokarska, Jan Tokarski, Mateusz Rogalski

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Pingwin”
III miejsce – Paweł Stęmpliński – klasa III d

Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej -  I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt -  II miejsce

Bieg NiepodległościII miejsce  kategoria chłopcy

Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców -  III miejsce

Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznejIII miejsce


Sukcesy sportowe

2016/2017

Kucharski Daniel

  • II miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Mazowsza w LA

Sukcesy drużynowe uczniów

  • Mistrzostwa Rejonu w piłce nożnej chł. -II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chł. -I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dz. –II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chł. –II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce  koszykowej dz. –II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chł.- III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w LA dz.-II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w LA chł.-II miejsce

 2014/2015

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych dziewcząt (I rzut)
  • I miejsce w Biegu Solidarności
  • II miejsce w Biegu Niepodległości w kategorii dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach rejonu w piłce ręcznej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych dziewcząt (II rzut)
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce chłopców

2013/2014

  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców - I miejsce
  • Awans na Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną chłopców - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną dziewcząt - II miejsce
  • Bieg Niepodległości - I miejsce drużynowo
  • Bieg Solidarności - I miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Powiatu w biegu przełajowego w kat. dziewcząt - I miejsce
  • Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Mława w konkurencji karabin pneumatyczny KPN 5 - I miejsce
  • Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Mława w konkurencji karabin sportowy KSP 5 – I miejsce

 2012/2013

  • Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - II miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę koszykową chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w piłkę koszykową chłopców - III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce –dziewcząt - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce chłopców - III miejsce
  • Mławska Liga Pływacka – II miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Powiatu w halową piłkę nożną – II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt - III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym chłopców - II miejsce

 2011/2012

  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną dziewcząt – II miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w piłkę ręczną dziewcząt - III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną chłopców - III miejsce
  • Bieg Niepodległości - I miejsce drużynowo
  • Bieg Solidarności - II miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt - I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym chłopców - II miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym chłopców - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w halową piłkę nożną chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w halową piłkę nożną chłopców - III miejsce

Zdobyliśmy certyfikaty: jako szkoła, lub jako nauczyciele...

Back to top