Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

2019 - Uczniowie z najwyższą średnią - szkoła podstawowa

     

Klasa

Imię i nazwisko

średnia ocen

5b SP 3

Zygnerska Iga

5,92

4b SP 3

Woźniak Maja

5,82

5a SP 3

Najduk Amelia

5,75

4b SP 3

Maciejewska Julia

5,73

4b SP 3

Waśniewska Daria

5,73

8a SP 3

Kordulewska Klaudia

5,67

4a SP 3

Kołakowski Adam

5,55

5a SP 3

Najduk Oliwia

5,50

5b SP 3

Zalewska Maja

5,50

8a SP 3

Bielska Karolina

5,50

8a SP 3

Rejniak Marta

5,50

8a SP 3

Sobiecka Zuzanna

5,44

5a SP 3

Bergolc Amelia

5,42

5a SP 3

Cecelska Marcelina

5,42

5a SP 3

Pokutycka Gabriela

5,42

5a SP 3

Szczepanek Oliwia

5,42

5b SP 3

Bińkiewicz Anna

5,42

5a SP 3

Bęcławska Karolina

5,33

4b SP 3

Sinkiewicz Kornelia

5,27

5a SP 3

Szlachetka Zofia

5,27

5a SP 3

Żarnowska Beata

5,17

8a SP 3

Ciesielska Natalia

5,11

4a SP 3

Czupryn Aleksander

5,09

5b SP 3

Markowicz Oliwia

5,08

4a SP 3

Spłocharski Jakub

5,00

4b SP 3

Jaworski Jakub

5,00

5b SP 3

Załuski Jakub

5,00

8a SP 3

Dzięgielewska Amelia

5,00

5a SP 3

Palkowska Aleksandra

4,92

5b SP 3

Chocholska Julia

4,92

5b SP 3

Witkowska Maja

4,92

4b SP 3

Włodarski Karol

4,91

8a SP 3

Michalska Martyna

4,89

5b SP 3

Adamska Maja

4,83

4a SP 3

Macielak Artur

4,82

 

2019 - Uczniowie z najwyższą średnią - gimnazjum

     

Klasa

Imię i nazwisko

średnia ocen

3e Gm2

Szczechowicz Julia

5,78

3e Gm2

Okoński Jakub

5,61

3b Gm2

Szpakut Maciej

5,56

3c Gm2

Kordala Aleksandra

5,56

3a Gm2

Bąk Zuzanna

5,50

3b Gm2

Jędrzejewski Daniel

5,50

3b Gm2

Dumińska Wiktoria

5,44

3b Gm2

Jurkiewicz Mateusz

5,44

3b Gm2

Zembrzuski Piotr

5,44

3b Gm2

Jędrusik Aleksandra

5,39

3e Gm2

Pośpiech Natalia

5,39

3c Gm2

Krajewska Maja

5,28

3e Gm2

Bogacz Natalia

5,28

3a Gm2

Ciesielska Magdalena

5,22

3e Gm2

Chmielewska Kinga

5,22

3b Gm2

Pszenny Piotr

5,17

3c Gm2

Ambrozińska Sandra

5,17

3e Gm2

Piotrowska Wiktoria

5,17

3e Gm2

Goschorska Gabriela

5,11

3e Gm2

Reks Iga

5,11

3b Gm2

Dłubisz Krystian

5,06

3c Gm2

Rutkowska Daria

5,06

3c Gm2

Kowalska Klaudia

5,00

3e Gm2

Dziubińska Amelia

5,00

3c Gm2

Wodzyńska Zuzanna

4,94

3c Gm2

Wydurska Alicja

4,94

3e Gm2

Nasierowski Kamil

4,94

3b Gm2

Miecznikowska Oliwia

4,89

3e Gm2

Dębska Julia

4,89

3a Gm2

Witkowska Wiktoria

4,83

3b Gm2

Czernicka Julia

4,83

3c GM2

Walczak Wiktor

4,83

3d Gm2

Matraszek Amelia

4,83

3e Gm2

Bartosiewicz Michał

4,83

3d Gm2

Afanasiew Piotr

4,78

Zdobyliśmy certyfikaty: jako szkoła, lub jako nauczyciele...

Back to top