Uczniowie naszej szkoły dzięki spotkaniu z panią Aleksandrą Jędrusik mieli możliwość dowiedzenia się kim jest instrumentariuszka.

Bardzo byli zaskoczeni kiedy dowiedzieli się, ze to specjalizacja w zawodzie pielęgniarki. Bardzo zainteresowani byli także, kiedy pani Aleksandra opowiadała, na czym polega jej praca. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem słuchali jak pani Aleksandra opowiada jak przygotowuje sprzęt do zabiegów i operacji oraz asystuje chirurgowi w jego użytkowaniu.

Młodzież bardzo zainteresowała się tym zawodem, ponieważ zaproszony gość poinformował nas, iż jest obecnie duże zapotrzebowanie na pracę w zawodzie pielęgniarki co powoduje, iż jest on zawodem przyszłościowym tzn. z dużymi perspektywami znalezienia pracy.

ZDZobacz wszystkie zdjęcia...