Pierwszoklasiści ze SP 3 stali się już pełnoprawnymi uczniami. 18 października 2019 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość ślubowania.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły oraz w obecności pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego, przewodniczącego Rady Rodziców Tomasza Miałkiego, rodziców, dziadków, nauczycieli oraz uczniów klas II, pierwszaki ślubowały "Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły...".

Pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania na ucznia klasy pierwszej, a dzieci na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały medale. Niespodziankę dla swoich młodszych kolegów przygotowali również uczniowie klas II w postaci zakładek do książek. Zakończeniem uroczystości były pamiątkowe zdjęcia, życzenia, podziękowania i uściski.

ZD Zobacz wszystkie zdjęcia...

Zdobyliśmy certyfikaty: jako szkoła, lub jako nauczyciele...

Back to top