Przed Uroczystością Wszystkich Świętych w dniu 31 października w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych. Zabawa rozpoczęła się pokolorowaniem postaci świętych. Następnie na sali zebrał się cały zastęp aniołów i archaniołów. Byli też święci biskupi i papieże. Wśród świętych mężczyzn wyróżniali się: Franciszek, Józef, Piotr i wielu innych. Spośród kobiet można było spotkać: św. Matkę Teresę z Kalkuty, Maryję, Jadwigę, Teresę, Weronikę, Monikę, Łucję i inne.

Stu osiemdziesięciu "świętych" - czyli pięknie przebranych uczniów, zaśpiewało „Taki duży, taki mały może świętym być”. Dzieci wraz z wychowawcami i katechetą bawiły się przy dźwiękach muzyki.

To już kolejny taki bal w naszej szkole. Jako katecheci chcielibyśmy organizować taki bal każdego roku, by uwielbiać Boga i zaszczepiać w młodym pokoleniu pozytywne wartości i przesłania, jakie mają nam do przekazania święci.

ZD Zobacz wszystkie zdjęcia...

Zdobyliśmy certyfikaty: jako szkoła, lub jako nauczyciele...

Back to top