Ten dzień, od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami Szkoły Podstawowej nr 3 przemykali przebierańcy. Widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę i królewicza. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Prowadzenie balu powierzono grupie "Impreza jak Marzenie”, która nikomu nie pozwoliła się nudzić.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Po zabawie wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach.

Za zorganizowanie balu serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, Dj-owi Rafiemu oraz „Imprezie jak Marzenie”.

ZD Zobacz wszystkie zdjęcia...