Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych  odbył się w naszej szkole,  konkurs plastyczno - językowy: "Poznajemy kraje anglojęzyczne"- dla uczniów klas najmłodszych oraz "Niemcy- kraj i ludzie" -  dla uczniów klas siódmych.

Głównym założeniem konkursu jest promowanie  nauki języka angielskiego i języka niemieckiego wśród naszych uczniów oraz poszerzanie wiedzy kulturo i krajoznawczej w obszarze krajów anglo - i niemieckojęzycznych.

Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i wielkim talentem plastycznym. Udowodnili także, że posiadają olbrzymią wiedzę na temat krajów obszaru anglojęzycznego i  Niemiec.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

Zwycięzcy konkursu:

W kategorii "Poznajemy kraje anglojęzyczne", spośród 23 uczestników konkursu wyłoniono kolejnych laureatów.
Ksawery Kozłowski, kl. 2b – miejsce I
Paulina Pisarska, kl.3a – miejsce I ex aequo
Gabriel Kieczmer, kl. 3a – miejsce II
Maja Gęsicka, kl. 2b – miejsce III