Drodzy Uczniowie. Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie uruchamia prowadzenie e-mailowego poradnictwa psychologicznego dla dzieci i młodzieży. Pomoc skierowana jest do młodych mieszkańców powiatu mławskiego, którzy mają problemy w szkole, w domu, z nauką, w kontaktach z rówieśnikami lub rodziną, chcą porozmawiać o dojrzewaniu,  miłości,  odczuwanych  emocjach oraz na inne tematy. Porady będą udzielane pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możliwe jest udzielenie pomocy osobom chcącym zachować anonimowość.
Regulamin korzystania z e-mailowego poradnictwa psychologicznego dla dzieci i młodzieży znajduje się na stronie internetowej www.zowmlawa.home.pl oraz Facebook/ZowMlawa.

Zachęcam do obejrzenia spotu w załączniku i korzystania z porad.
Grażyna Nehring


Plików:
pdf.png REGULAMIN poradni e-mailowej
Data 2021-06-08 Wielkość pliku 412.05 KB Pobierz 86 Pobierz