Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mławie ogłosił konkurs plastyczny "Bezpieczni w sieci". Celem konkursu było wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z Sieci Internet oraz uświadomienia potrzeby ochrony swojej prywatności .
Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie przystąpili do konkursu , wykonując bardzo ciekawe prace. Spośród 120 prac, które wpłynęły z naszego powiatu jury postanowiło wyróżnić wytwory plastyczne następujących uczniów naszej szkoły:
Tuchewicz Malwinka, klasa IV a,
Czupryn Aleksander, klasa VIa,
Maciejewska Julia, klasa VI b,
Waśniewska Daria , klasa VI b,
Najduk Oliwia, klasa VII a.
Gratulujemy serdecznie sukcesu, życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły.