27 listopada reprezentacja zerówek z naszej szkoły w składzie: Lena Biesalska, Weronika Woźniak, Izabela Gontarska, Igor Żarnowski, Jakub Krajewski, Jakub Mańko wzięła udział w Turnieju "Jestem sprawny i bezpieczny" organizowanym przez ZPO 2 w Mławie.

Dzieci doskonale poradziły sobie z konkurencjami sportowymi i zadaniami dotyczącymi bezpieczeństwa na drodze.

W nagrodę otrzymały grę i dyplom.

ZD Zobacz wszystkie zdjęcia...

W bieżącym roku szkolnym uczniowie dwóch klas drugich po raz pierwszy biorą udział w międzyszkolnym turnieju rekreacyjno-sportowym, który odbywać się będzie podczas 4 spotkań w Mławskiej Hali Sportowej.

W dniu 15.11.2018 odbyły się Mistrzostwa Rejonu w halowej piłce nożnej chłopców.
W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: SP 3 Mława, SP z Gąsocina, SP z Żuromin, SP z Wiśniewa, SP z Pułtuska i SP z Płońska.

Mecze rozgrywane były w grupach. Nasza drużyna SP 3 Mława rozegrała 2 mecze w grupie - z Gąsocinem zwyciężając 2:0 i z SP Płońsk wygrywając 2:1. Kolejny mecz to zwycięstwo 2:0 z drużyną z Wiśniewa. W finale zabrakło trochę szczęścia i przegraliśmy 1:2 zdobywając II m-ce w Rejonie.

Skład reprezentacji: Maciek Krajewski - bramkarz, Dawid Rosocha, Filip Rogalski, Dominik Dąbrowski, Michał Bartosiewicz, Dominik Soba, Jakub Kwiatkowski, Mateusz Stefański, Olaf Dworecki, Łukasz Komór. Opiekunem reprezentacji był pan Mirosław Karwiński.

W dniu 17.05.2018 r. na stadionie miejskim w Mławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce. Nasza szkoła zaprezentowała się wyśmienicie zajmując I m-ce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i III m-ce w kategorii chłopców. Sukcesy medalistów.

  • 2 m-ce w biegu na 100m młodziczek Martyna Wasińska
  • 2 m-ce w biegu na 100m juniorek młodszych Oliwia Myśliwczyk
  • Skok wzwyż młodziczek 1 m-ce Klaudia Kowalska, 2 m-ce Sandra Ambrozińska
  • 2 m-ce w skoku wzwyż juniorek młodszych Natalia Balcerowska
  • 3 m-ce w biegu na 100m juniorów młodszych Mateusz Kwiatkowski
  • 1 m-ce w biegu na 300m młodziczek Gabriela Goschorska