Zobacz regulamin SzOK

pdf.png Regulamin SzOK - SP3 Popularne

Regulamin Szkolnego Ośrodka Kariery przy SP3 w Mławie

Data 2021-10-05 Wielkość pliku 354.53 KB Pobierz 161 Pobierz

W ramach obchodów 15-lecia wstąpienia Polski do UE w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o UE w formie GRY planszowej "Gwiezdny Express" przeprowadzony przez nauczycielki Panie E. Załogę, A. Karczmarczyk i A. Wiloch-Pielę. W konkursie wzięło udział po dwóch reprezentantów z najstarszych klas w szkole, co utworzyło 6 grup. I miejsce - mimo dużej rywalizacji i ogromnej wiedzy wszystkich uczestników- zajęła grupa z klasy IIId w składzie Adam Siwek oraz Wojciech Baran, drugie miejsce zajęła grupa z klasy IIIc a miejsce trzecie zajęła grupa z klasy IIIa. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY.

ZDZobacz wszystkie zdjęcia...

Uczniowie naszej szkoły pod opieka doradcy zawodowego Pani Edyty Załogi przystąpili do konkursu pt., "Jakie znasz zawody?" organizowanego przez Związek Rzemiosła Polskiego.

W dniu 7 maja uczniowie z klasy 8 pod opieką Pań Katarzyny Cechowskiej i Edyty Załogi wzięli udział w projekcie realizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych tzw. "Lekcje z ZUS".

• Organizator – Związek Rzemiosła Polskiego w Warszawie
  • Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i promowanie wiedzy o rynku pracy. Jego szczególną wartością jest wczesna, niejako „u podstaw” edukacja o zawodach i propagowanie szacunku dla pracy.
  • Zadaniem konkursowym jest stworzenie prac fotograficznych przedstawiających ludzi wykonujących różne zawody. Prace powinny odzwierciedlać wiedzę uczniów na temat przedstawianego przez nich zawodu, powinny też koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.